Флешмоб в історичному центрі Праги

В історичному центрі Праги 10 травня відразу після традиційної зміни почесної варти відбувся флешмоб Української Республіканської Капели NOW КРЕДО. Колектив виконав всесвітньовідомий різдвяний гімн Carol of the Bells (або «Щедрик») композитора Миколи Леонтовича.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: Для багатьох стане несподіванкою донецьке коріння всесвітньо відомого «Щедрика»

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе підписала низку доручень, аби скоординувати зусилля міністерств та відомств для допомоги в реалізації заходів, передбачених проектом «Через культурну дипломатію до творчості.

Великий Хоровий флешмоб

Великий Хоровий флешмоб з нагоди 100-річчя від дня підписання Симоном Петлюрою Наказу Уряду УНР про створення Української Республіканської Капели (УРК) під керуванням Олександра Кошиця У флешмобі взяли участь близько 200 хористів – 6 хорів.

Рекорд наймасовішого виконання Щедрика

У Покровську було встановлено рекорд наймасовішого виконання Щедрика. 2888 людей на одній локації заспівали цю відому пісню, тим самим привітавши всю Україну з різдвяними святами. Українська народна колядка “Щедрик” в обробці Миколи Леонтовича популярна не лише в Україні, але й в усьому світі.