Проводи Української Республіканської Капели NOW КРЕДО
у світове турне країнами Європи та Америки

7 травня 2019 року на Центральному залізничному вокзалі Києва відбулися проводи Української Республіканської Капели NOW КРЕДО у світове турне. Історічна реконструкція відтворювала провади славетної Капели під керівництвом Олександра Кошиця 1919 року.

Спеціально до цієї події Укрзалізниця закінчила реставрацію історичного Паротяга серії Л, який було подано на першу платформу вокзалу. На вокзалі Капелу проводжали оркестр почесної варти окремого Київського полку Президента України та дитячий естрадно-духовий оркестр «Сувенір».

З словом до Капели звернувся генерал-майор, начальник Об’єднаного оперативного штабу Збройних сил України Валерій Залужний: “Хотів би сказати, що перемога у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність це не тільки міцність зброї та кількість солдатів, які зі зброєю в руках, це і єдність дипломатії, це і єдність сили духу. Мабуть, якраз тому, сто років назад, Симон Петлюра відправив у світове турне капелу з єдиною метою – показати світу, що українці мають свою культуру, що українці – це нація, яка має право жити”.

Артисти Капели планують дати концерти в Чехії, Австрії, Бельгії, Великій Британії, Іспанії, Німеччині, Португалії, Франції, Швейцарії, Канаді, США.