З вересня цього року обласними центрами України розпочалася демонстрація вуличної фотовиставки “Культурна дипломатія України: світовий тріумф Щедрика”. Виставка нагадує про тріумфальні історичні гастролі Республіканської хорової капели під проводом Олександра Кошиця  країнами Європи та Америки у період з 1919 по 1924 роки. Саме гастролі Капели презентували світові та назавжди закохали його у чарівну мелодію «Щедрика»,автором якої є Микола Леонтович.

Фотовиставку, яка буде мандрувати країною до грудня 2018 року, підтримують Український союз промисловців і підприємців та Торгово-промислова палата України.  Серед іншого, вона сповіщає про підготовку ювілейного турне найкращого сучасного  українського хору слідами Республіканської хорової капели країнами Європи (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина,  Франція, Чехія, Швейцарія) та Америки (США, Канада), яке пройде з травня по грудень 2019 року.

Найкращий хор буде обраний за результатами всеукраїнського хорового конкурсу «Щедрик Фест», що відбудеться у грудні 2018 року у м. Покровськ (Донеччина).